Ładuję...

O NomadTech 4x4

O nasO nas

Czym jest NomadTech 4x4? W skrócie, zajmujemy się modyfikacjami aut terenowych!

Niezależnie czy jeździsz leciwym Suzuki czy pachnącym nowością Wranglerem, naszym celem jest zapewnienie pełnowymiarowej obsługi począwszy od profesjonalnego doradztwa, poprzez pomoc w doborze i zakupie części, na montażu ich w naszym serwisie kończąc.

NomadTech 4x4 to grupa pasjonatów, którzy chętnie szukają nie utartych jeszcze szlaków, nie tylko za kierownicą ;) Nasze szeregi zasilają miłośnicy takich marek jak Land Rover, Nissan, Toyota, Jeep i Suzuki.

Pojazdy 4x4 to styl życia, niekończąca się przygoda, której nieodzownym elementem są ludzie tworzący pozytywną, zawsze pomocną społeczność. Bez znaczenia, czy wolisz rodzinne wycieczki za miasto, czy topienie się w błocie po lusterka, czy na słowo “wyprawa” do głowy przychodzą Ci Bieszczady czy odległe odmęty Azji.

Chcemy być częścią tej społeczności, dzieląc się i wymieniając z Wami naszymi doświadczeniami.

Doradztwo - modyfikacje samochodów 4x4

Na pewno nieraz zdarzyło Ci się  zarwać noc przeglądając fora internetowe, poradniki na You Tube, grupy na kanałach społecznościowych i nadal nie wiedziałeś jak podejść do tematu kolejnej modyfikacji. Informacje były szczątkowe, być może zbyt techniczne, lub co gorsza - wzajemnie się wykluczały.

Wszystkie te źródła to studnia bez dna pełna cennych informacji i porad. Niestety czasem przedstawionych w bardzo chaotyczny sposób, pełnych sprzecznych ze sobą na zmianę pozytywnych i negatywnych opinii. W gąszczu informacji, często możemy natrafić na informacje nie do końca zgodne z prawdą, które powielane wielokrotnie zaczynają tworzyć internetowe “mity i legendy”, z którymi potem, nam sprzedawcą, mechanikom ciężko walczyć. 

Dlaczego warto skorzystać z doradztwa przy modyfikacji auta 4x4?

Jeżeli kupujesz samochód, a nie jesteś specjalistą udajesz się z nim do mechanika (przynajmniej taką mam nadzieję ;)), żeby sprawdzić jego stan techniczny i nie wpakować się studnie bez dna. Jak chcesz wziąć kredyt mieszkaniowy, rozsądnie jest porozmawiać z doradcą kredytowym. Konsultacją pewnych kwestii ze specjalistami pozwala ograniczyć nam ewentualne rozczarowania w przyszłości i uchronić nas przed niepotrzebnymi kosztami.

Tak samo jest z modyfikacjami naszych ukochanych terenówek. Często podejmujemy decyzję o kolejnej zmianie idąc owczym pędem, bo tak wszyscy robią w tym modelu, “must have”.

Konsultacją z doradcą pozwoli Ci na przemyślane i zaplanowane modyfikowanie Twojego auta. Opowiedz nam czego od niego oczekujesz, jak używasz, albo jak chcesz, żeby finalnie wyglądał za jakiś czas. Z wielką ochotą doradzimy Ci, jakie przeróbki będą dla Ciebie adekwatne, gdzie można, a gdzie lepiej nie oszczędzać. Pozwolimy uniknąć niepotrzebnych wydatków na części, które posłuża przez chwilę a potem i tak będzie trzeba je wymienić bo będą blokadą do dalszych modów.

Jeżeli nie ma w naszej ofercie wymarzonych przez Ciebie części daj nam znać, mamy szeroką gamę dostawców, na pewno będziemy w stanie zaoferować coś interesującego.

Pamiętaj, dobre modyfikacje to przemyślane modyfikacje.

^ Copyright © 2023 Nomad Tech 4X4. All rights reserved.